Tak Rodzinie 7-8-2018 (133-134)

7,00 zł

Temat numeru: Młodzi zwycięzcy 

Bóg pisze niezwykłe scenariusze - Kasia mogła zostać w Niemczech, ale do Polski sprowadziła ją tęsknota za wartościami, w których została wychowana. Brakowało jej pełnego kościoła w niedzielę, adoracji Najświętszego Sakramentu. 

W numerze m.in.:

Wywiad: Czego nauczyły mnie moje dzieci - Zanim została szefową portalu Stacja7, była managerem w ogromnej korporacji. Ma czworo dzieci i jak mówi, to one motywują ją do działań. "Ja naprawdę wszystko im zawdzięczam" - przyznaje w rozmowie z nami Aneta Liberacka. 

Psychologia: (Nie)widzialna depresja - Uśmiech, dobre wyniki w nauce, brak skarg nauczycieli na zachowanie. Z pozoru wszystko wygląda super. Ale tylko z pozoru, bo pod tą zewnętrzną skorupą może się rozgrywać dramat. Jak rozpoznać, że dziecko ma depresję? Poświęć mu więcej czasu, bo bardzo ważne są obserwacja i rozmowa. 

Historia nieznana: Baron z AK - POLSKI SZPIEG podróżował swobodnie w mundurze hitlerowskiego arystokraty po okupowanej Europie. Oszukał wszystkich, nawet śmierć. 

Miesięcznik można kupić w księgarniach katolickich, niektórych parafiach lub zaprenumerować w Wydawnictwie Sióstr Loretanek. Prenumeratę można zamówić również u listonosza i w dowolnym Urzędzie Pocztowym w całym kraju.

tel. (22) 673 58 39, 673 46 93, 427 34 27

prenumerata@loretanki.pl

www.takrodzinie.pl 

Więcej na www.takrodzinie.pl i Facebooku

Ilość stron: 44
Wymiary: 19,00 x 25,00 cm

Projekt i wykonanie: IT works